Soccer Rocker 2018

SoccerRocker wordt georganiseerd op het terrein van voetbalclub DVVA in Amsterdam Oost

Vragen, opmerkingen, suggesties en/of loftuitingen?

Stuur een mailtje naar info@soccerrocker.nl en we zullen je zo snel mogelijk van een antwoord voorzien. Als je je vragen liever via social media stelt, dan kan dat natuurlijk ook.

sociale media

Twitter: https://twitter.com/soccerrockerNL
Facebook: https://www.facebook.com/soccerrocker.nl
Instagram: https://www.instagram.com/soccerrockerfest

PR & Programmering

Adriaan Woudstra
adriaan@soccerrocker.nl

Voetbalzaken en geldzaken

David van Moppes
david@soccerrocker.nl

Hoofd Productie

Kris Kloosterman
productie@soccerrocker.nl en kris@soccerrocker.nl

Horeca Manager

Steven Spoelstra horeca@soccerrocker.nl

Vrijwilligers

Hanneke Hulshof & Hester Steenman via KEES
vrijwilligers@soccerrocker.nl
http://www.keescultuurvrijwilligers.nl/

Site by Alsjeblaft!